Covid a očkování bez cenzury

Dej vědět známým

„Myslím si, že je přáním lidí, kteří řídí epidemii, aby epidemie nikdy neskončila,“ říká prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., světově uznávaný epidemiolog a vakcinolog

Vzhledem k neetickému nátlaku na očkování experimentální vakcínou (neproběhlo klinické testování) doporučujeme sledovat ty lékaře a vědce, kteří i přes výhrůžky, odebírání lékařských licencí, vyhazovy z práce a cenzuru na sociálních sítích se nebojí nadále mluvit o svých výzkumech a zkušenostech s covidem a očkováním. Svojí odvahou a osobní integritou prokázali, že jim jde o zdraví lidí a ne o peníze, moc a slávu.

Na této stránce naleznete odkazy na články a přednášky světoznámých vědců, jako je český profesor Jiří Beran, vynálezce technologie mRNA vakcín Dr.Malone, lékař prezidenta D.Trumpa Dr.Zelenko, který se proslavil včasnou přednemocniční léčbou covidu, a další.

Všichni tito odborníci se shodují v tom, že by se měla očkovat pouze nejvíce ohrožená část obyvatel – staří a nemocní – a ostatní lidé by se měli léčit pomocí vitamínů a bezpečných a schválených léků jako je isoprinosin, ivermectin (nikoli lék pro zvířata, ale pro lidi), hydroxychlorochin, zinek, vitamín C,D apod.

Pokud totiž naočkujete úplně celou populaci, způsobí to vznik mutací, které budou na očkování rezistentní, což přinese ještě více oběti na životech. O této hrozbě informovala také Světová zdravotnická organizace, nicméně i přesto vlády přistoupily k zavádění povinného očkování.

Vzhledem k tomu, že neproběhlo řádné testování proticovidové vakcíny, nejsou známy dlouhodobé nežádoucí účinky vakcín. Již nyní se díky spike (hrotovému) proteinu, který vakcína produkuje, objevují krevní sraženiny, mrtvice, infarkty, potraty, poškozené lidské plody apod. Co se týče dlouhodobých nežádoucích účinků, může jít o leukémii, rakovinu, neplodnost, autoimunistní onemocnění apod., jelikož spike proteiny z vakcíny nezůstávají v místě vpichu (jak tvrdí výrobci vakcín), ale kolují po celém těle, jsou biologicky aktivní a ukládají se ve vaječnících, morku kostí apod.

Instituce zodpovědné za schvalování nových léku v USA – FDA a CDC (od kterých přebírají doporučení řada dalších států)oběšly standardní postupy při schalování proticovidových vakcín a zároveň aktivně blokovaly včasnou léčbu covidu pomocí dostupných a bezpečných léků jako je ivermectin či hydroxychlorochin. Pokud by se totiž ukázalo, že covid lze léčit pomocí těchto léků, nebylo by možné podle platných zákonů v nouzovém režimu schválit experimentální vakcíny. I když Světová zdravotnická organizace označuje léky jako je ivermectin a hydroxychlorochin jako “essential medicin” – základní léky, jelikož zachránily životy stamilionů lidí za poslední půl století, začala kampaň za jejich diskreditaci v souvislosti s léčbou covidu. Tato kauza je dobře popsána v knize Roberta Kennedyho: The Real Dr.Fauci. Najdete zde mnoho odkazů na konkrétní studie.

Tyto praktiky rovněž popsal Robert Kalina na svém blogu na iDnes.cz. Jeho skvěle ozdrojovaný článek si za dva dny přečetlo 75 tis. lidí a poté ho iDnes smazal i s celým účtem autora. Známý bloger Ladislav Větvička pak tento cenzurovaný text zveřejnil na svých stránkách. Popisuze zde například, jak v nejlidnatějším indickém státu Uttar Pradesh klesla po nasazení ivermectinu umrtnost o 98%.

Pokud si myslíte, že jde o nějakou konspirační teorii, tak přemýšlejte dvakrát. Jak u ivermectinu, tak i u hydroxychlorochinu již dávno vypršela patentová ochrana. To znamená, že je může vyrábět v podstatě kdokoli. Jedná se o velmi levné léky, což je hlavní kámen úrazu, protože kdyby se konkrétně tyto léky používaly při léčbě covidu, žádná korporace na nich netrhne miliardy dolarů jako v příladě vakcín. Pokud si při čtení těchto řádků říkáte, že něco takového není možné, protože by přece žádný rozumný člověk nebránil distribuci léčiv při celosvětové pandemii, protože by to mělo za následek zbytečně zmařené životy, tak neznáte farmaceutický průmysl. Jen firma Pfizer zaplatila téměř každý rok desítky milionů dolarů (někdy i miliardy dolarů) na pokutách, jelikož zaměstnanci Pfeizeru obcházeli zákony, lhali úřadům, vypouštěli odpady do řek, prováděli experimenty na dětech v Africe atd. A v mnoha případech umírali lidé. Proč by se v případě protickovidových vakcín měly farmaceutické firmy chovat jinak?

Kanadská Covid Care Alliance ve svém videu ukazuje, jak Pfizer manipuloval své studie. Údaje z vlastní šestiměsíční zprávy společnosti Pfizer o očkování ukazují, že ve skupině s očkováním dochází k většímu počtu onemocnění a úmrtí než ve skupině s placebem. Překlad a přepis videa najdete zde. Toto video doporučuje ve svých interview například známý věděc Dr.Robert Malone.

Dr.Robert Malone, který je považován za vynálezce základní technologie mRNA vakcín, popisuje účinky hydroxychlorochinu (HCH) při včasné léčbě covidu:

“Například metaanalýza více než 300 studií HCH, studií, které provedlo více než 4 000 vědců z celého světa na téměř 400 000 infikovaných pacientech, uvádí celkové zlepšení o 66 %. Studie úmrtnosti při včasném léčení odhadují průměrné snížení počtu úmrtí o překvapivých 75 %.”

Podobné zkušenosti popisuje profesor epidemiologie H.Rish z Yale School of Health, který je autorem více jak 300 recenzovaných publikací. Uvádí, že řada lékařů zaznamenala úspěchy při včasné léčbě covidu pomocí HCH. V jedné brazilské provincii například začali používat HCH + azitromycin a úmrtnost na covid klesla na 1/8. Podobné výsledky byly zaznamenány ve Švýcarsku. Více v článku.

Řada nedávných studií o účinnosti HCH při léčbě covidu vyšly negativně, ale tyto cinknuté studie byly od začátky odsouzeny k neuspěchu, jelikož pacientům byl podán HCH až v pozdní fázy nákazy, bez dalších léků (zinek, azitromycin apod.) a v některých případech byly pacientům dokonce podány smrtící dávky HCH. Více v článcích zde a zde.

Studie na analýzy:

Místo včasné přednemocniční léčby byli lidé s příznaky covidu posílání domů umřít, protože nemocnice přijímaly pacienty až v pozdní fázy nákazy, když se virus značně rozmnožil. Právě absence včasné péče zapříčinla nejvíce umrtí a dodnes většina lidí ani neví, že covid lze léčit pomocí běžně dostupných léků. Kdyby vlády a média namísto covidového strašení každodenními prezentacemi počtu zemřelých věnovaly stejnou energii do osvěty právě v oblasti včasné léčby, zachránily by tím mnohem více životů.

Záverem lze konstatovat, že mnoho vědců a lékařů tvrdí o očkování přesný opak toho, co doporučují představitelé mnoha států:

1) Očkování je prováděno experimentálními vakcínami, u kterých nejsou známy dlouhodobé nežádoucí účinky. Neproběhlo standardní testování jako u jiných běžně používaných vakcín.

2) Očkování celé populace situaci pouze zhorší, protože tento postup vede k tvorbě virových mutací rezistentních vůči vakcínám. Když už očkovat, tak pouze nejvíce ohroženou část populace.

3) Většinová populace by měla léčit covid v rámci přednemocniční včasné léčby pomocí léků, jež schválené a bezpečné – isoprinosin, ivermectin, hydroxychlorochin, azitromycin, vitamín C, D, zinek apod.

4) Očkování dětí experimentální vakcínou je zvěrstvo podobné pokusům Dr.Mengeleho (děti nakažení covidem přežijí v 99,998% případů). Vakcína je pro děti daleko větším nebezpečím než covid!

Články z médií

Dr.Robert Malone, vynálezce technologie mRNA vakcín, pracuje v oblasti virologie, imunologie a molekulární biologie od 80.let 20.století. Dr.Malone lze sledovat na Telegramu (Twitter, Linkedin, Youtube, Google a Facebook cenzuruje jeho články a interview).

Další články a přednášky (AJ)

Prof.MUDr.Jíří Beran, CSc.: „Myslím si, že je přáním lidí, kteří řídí epidemii, aby epidemie nikdy neskončila,“ říká prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., světově uznávaný epidemiolog a vakcinolog.

Dr.Vladimir Zelenko, který léčil D.Trumpa, se proslavil svojí včasnou léčbou covidu. Dr.Zelenka lze sledovat na Telegramu.

Zelenkův návod na přednemocniční léčbu covidu:
Včasná léčba covidu může odvrátit úmrtí na covid až v 85% případů. Zelenkův protokol včasné léčby nalezenete zde (na stránce lze nastavit překlad do ČJ v pravém horním rohu). Zde si můžete objednat Zstack od Dr.Zelenka – zinek, quercetin, vitamíny C a D (pokud by cena byla moc vysoká, můžete si jednotlivé komponenty koupit v lékárně – na stránce je uvedeno složení a gramáž).

VIDEO: Přednáška Dr.Zelenka o očkování a covidu s českým dabingem, přepis přednášky zde.

Videa a podcasty

Výzvy a deklarace lékařů a vědců

Statistiky


Dej vědět známým

Napsat komentář