Migrační krize

Muslimský duchovní: Využijte migrační krize k dobytí Evropy

Šejk Muhammad Ajíd, přední muslimský duchovní během kázání na třetím nejposvátnějším místě islámu – v mešitě al-Aksá v Jeruzalémě – vyzval věřící na začátku migrační krize v roce 2015 k využití migrační vlny za účelem „dobytí“ Evropy. Muhammad Ajíd hovořil také o dobytí Evropy skrze smíšená manželství s Evropankami a plození dětí muslimy. „Dá-li Alláh, budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! Britský zpravodajský portál dailymail.co.uk v souvislosti se slovy Ajída upozornil, že imigrace muslimů je součástí tzv. skrytého džihádu a vychází z verše koránu: „Kdokoliv se vystěhuje kvůli cestě Boží, ten nalezne na zemi četné jiné možnosti i prostor. A kdo opustí dům svůj a vystěhuje se k Bohu a Jeho poslu a zastihne jej přitom smrt, toho odměnit připadá Bohu a Bůh je odpouštějící, slitovný.“ (Překlad koránu dle Ivana Hrbka, verš 100 ze súry 4.) Na jeho prohlášení upozornila organizace The Middle East Media Research Institute (MEMRI), která monitoruje arabská a perská média a překládá je do angličtiny. Zdroj: Memri.org

Dlouhodobý plán OIC – Organizace islámské spolupráce – na dobytí Evropy

Jean-Frédéric Poisson je bývalý člen Francouzského národního shromáždění a předseda Křesťansko-demokratické stray. Nedávno napsal knihu s názvem L’Islam à la conquête de l’Occident: La stratégie dévoilée (Tažení islámu proti Západu: odhalená strategie). V rozhovoru mluví pan Poisson o dokumentu vydaném v roce 2000 organizací ISESCO pod názvem „The Strategy for Islamic Cultural Action outside the Islamic World”. Je určen muslimům žijícím na Západě. Muslimské země, tj. 57 světových muslimských států tedy přijalo dokument, jehož cílem je zaprvé podpořit islámské obyvatele Západu, zadruhé trvalým způsobem založit v Evropě systém komunit [muslimskou diasporu], protože Západ je prakticky převážně v Evropě – a zatřetí [zavést] logické oddělení se [od bezvěrců] a vládu práva šaría. Celý článek zde.
Zdroj: GatesOfVienna.net

Pavel Kohout: není migrant jako migrant

Pavel Kohout, ekonom, bývalý člen Národní ekonomické rady vlády ČR (NERV), autor několika knih: “Noví Evropané“ jsou spíše ekonomickou přítěží než posilou. Ve skupině britského obyvatelstva bangladéšského a pákistánského původu však bylo ekonomicky nečinných 41, respektive 42 procent, mezi Araby dokonce 50 procent. A ještě něco. Evropa nezaznamenává jen imigraci, ale i opačný jev. V prvním pololetí 2017 opustilo Francii 1211 Židů, kteří se usadili v Izraeli. Studie Bar Ilanovy univerzity předpokládá, že do roku 2026 opustí Francii celkem sto tisíc Židů, jejichž ekonomický přínos pro izraelskou ekonomiku se odhaduje na 65 miliard dolarů. Není migrant jako migrant – Evropa se zbavuje těch bohatých a kvalifikovaných, zatímco masově dováží chudé a obtížně zaměstnatelné.
Zdroj: Česká pozice, Internetový magazín deníku Lidové noviny a serveru Lidovky.cz

Podporujete Lékaře bez hranic? Podporujete převoz migrantů do Evropy

Petr Mach, český ekonom, vysokoškolský pedagog a bývalý politik a poradce prezidenta Václava Klause: “Jednou z neziskovek, která provozuje lodě ve Středozemním moři, nabírá migranty u břehů Libye a vozí je do Evropy, je organizace Médicins Sans Frontières (Lékaři bez hranic). Kdo posílá peníze Lékařům bez hranic, podporuje nejen doktory pečující o nemocné ženy a děti v Africe, ale také převážení zdravých mužů z Afriky do Evropy. Lodě Lékařů bez hranic už převezly z Afriky do Evropy 30 tisíc migrantů. Česká pirátská strana se rozhodla přispět této neziskovce z veřejných peněz. Když Piráti vyhráli loni na podzim komunální volby v Praze 5, uspořádali ples s bohatým rautem. Polovina ze vstupného byla věnována právě organizaci Médicins Sans Frontières. Radní takto převaděčům poslali přes sto tisíc korun. Aby ale vybrali sto tisíc ze vstupného, museli vynaložit 2 miliony korun z rozpočtu městské části, aby sál, kapelu a bohatý raut zaplatili.”
Zdroj: Neviditelnypes.cz

Statistiky: většina migrantů jsou ekonomičtí migranti, nikoli uprchlíci z válečných zón

Soeren Kern, vedoucí spolupracovník Gatestone Institute: “Statistiky naznačují, že většina migrantů, kteří přišli do Itálie během prvních šesti měsíců roku 2019, jsou ekonomičtí migranti, nikoli uprchlíci z válečných zón. Z údajů UNHCR vyplývá, že z těch, kteří připluli do Itálie v roce 2019 jich 600 (21 %) pocházelo z Tuniska; 400 (14 %) bylo z Pákistánu; 300 (10 %) jich pocházelo z Alžírska; 300 (10 %) bylo z Iráku; 200 (7 %) jich pocházelo z Pobřeží slonoviny; 200 (7 %) bylo z Bangladéše; 100 (3,5 %) pocházelo ze Súdánu; 100 (3,5 %) bylo z Íránu; 100 (3,5 %) bylo z Maroka; a 50 (1,7 %) bylo z Egypta.”
Zdroj: Gatestone Institute

“Humanitární taxislužby” nakládají ilegální migranty mířící do Evropy několik km u afrických břehů a dovážejí je 500 km do Itálie

Víte, co znamená věta: “U libyjských břehů havarovala loď s uprchlíky, humanitární lodě zachránily xy lidí”? Znamená, že lodě humanitární taxislužby nakládají ilegální migranty mířící do Evropy přímo u libyjských břehů a dovážejí je do Itálie vzdálené 500 km. Kdyby je zachraňovali, odvezou je 15 km do Libye, nebo 100 km do Tuniska. O žádnou záchranu životů se nejedná a nikdy nejednalo, smyslem těchto aktivit je dovoz Afričanů přímo do Evropy. Trasy lodí můžete detailně sledovat na internetové stránce Marine Traffic. Kdo jsou taxikáři? (stav z roku 2017):
– Lékaři bez hranic (lodě Aquarius, VOS Prudence)
– Save the Children (loď VOS Hestia)
– Sea Watch (loď jejíž kapitánkou je o víkendu zatčená milionářská dcerka Racketeová), Německo
– Migrant Offshore Aid Station MOAS (lodě Phoenix, Topaz Responder) – založena na Maltě párem miliardářů,
– Jugend Rettet (loď Iuventa) – založena mládežnickou skupinou z Berlína přes crowdfunding,
– Boat Refugee Foundation (loď Golfo azzurro) – Holandsko
Zdroj: Samizdat2016.cz

Neziskovky spolupracují s pašeráky migrantů do Evropy

Italská televize Rete4 natočila rozhovor s migrantem, který tvrdí, že pašeráci jsou v kontaktu se záchrannými loďmi nevládních organizací přes zakódovanou chatovací službu Viber. Zákazníky nabírají na doporučení přes uzavřené FB skupiny, cena je 1600 EUR za osobu. Úplatky pro policii zajišťují vyplutí od břehu a pak dojde k domluvenému předání.
Zdroj: Deutschland-kurier.org