Palestinský hoax

Dej vědět známým

Palestinský hoax: Do šedesátých let 20.století žádný palestinský národ neexistoval

Robert Spencer, ředitel JihadWatch.com, islamolog a autor mnoha knih: “Člen výkonného výboru OOP (Organizace pro osvobození Palestiny) Zuheir Mohsen vysvětlil palestinskou strategii v roce 1977 v rozhovoru pro nizozemské noviny Trouw: „Palestinský národ neexistuje. Vytvoření palestinského státu je pouze prostředkem k pokračování našeho boje proti státu Izrael, za arabskou jednotu. Ve skutečnosti dnes mezi Jordánci, Palestinci, Syřany a Libanonci neexistuje žádný rozdíl. O existenci palestinského národa dnes mluvíme pouze z politických a taktických důvodů, protože arabské národní zájmy vyžadují, abychom předkládali existenci svébytného „palestinského národa“, který by stál proti sionismu.” Celý článek zde.
Zdroj: PJ Media, autor: Robert Spencer, 15. srpna 2018
Překlad: BezCenzury.org

Z našich daní platí Palestinci „rentu“ rodinám teroristů

Viliam Buchert: “Evropská unie posílá do Palestiny každý rok miliardy euro jako rozvojovou pomoc a část z těchto peněz samy rozdělují místní orgány, které z nich platí ze zvláštního fondu rodiny zabitých Palestinců, jenže včetně teroristů z hnutí Hamás a rodiny sebevražedných útočníků. Vzletně se této rentě“ říká „mučednický fond“. Celkově se týká rodin 35 000 Palestinců. I Česko, jako člen EU, se nepřímo podílí na penězích, které na Blízký východ putují z Bruselu a končí v rukou teroristů.”
Zdroj: Reflex.cz

Indoktrinace palestinských dětí vražednou nenávistí

Dr. Daphne Burdman, psychiatrička a patoložka, byla odbornou asistentkou patologie na State University of New York ve Stony Brook ve Spojených státech a podplukovníkem armády Spojených států: “Jak v Palestinské autonomii, tak v Hamásem ovládaném uzemí Gazy, jsou pečlivě plánovány akce k podněcování nenávisti v dětech. Díky této indoktrinaci, děti začínají pozitivně chápat jejich zapojení do teroristických akcí, ve kterých riskují vlastní životy. Média této praxi nevěnují dostatečnou pozornost, a tak lidé na Západě nemají obvykle o vývoji těchto “úspěšných” programů dostatek informací. Ty jsou založeny na tradičních i nových technikách přesvědčování a indoktrinace. Podobné metody byly používány totalitními režimy, včetně nacistického Německa, sovětské KGB a čínskými zpravodajskými službami. Slibují jim, že se stanou mučedníky a budou obdivovanými hrdiny Palestiny a naleznou místo v Ráji ve společnosti Allaha. Kampaň využívá média, školy a ulice, stejně jako náboženské postavy.”
Zdroj: Gatestone Institute

Izraelský “národní” zákon a palestinské lži

Bassam Tawil: “V roce 2002 Palestinská legislativní rada schválila Palestinskou ústavu, ve které je napsáno: “Islám je oficiálním náboženstvím Palestiny. Hlavním zdrojem práva by měly být principy islámského práva šaría. Oficiálním jazykem by měla být arabština.” Toto je logika Mahmúda Abbáse a Palestinců: Když Izrael definuje sám sebe jako stát židovský, je to aktem “rasismu” a “apartheidu”, zatímco to, že budoucí Palestinský stát bude islámským státem, ve kterém bude platit právo šaría, podle všeho aktem “rasismu” a “apartheidu” není.
Zdroj: Gatestone Institute


Dej vědět známým