Volby USA 2020: Konec demokracie?

Dej vědět známým

Při posledních prezidentských volbách v Rakousku musely být výsledky korespondenční volby anulovány a musely proběhnout volby nové. Korespondenční hlasování je další nástroj totalitářů jak ovládnout volby, i když by lidé ve skutečnosti hlasovali proti nim.

Dalším takovým příkladem korespondenčního hlasování byly prezidentské volby v USA v roce 2020, při kterých byly v tzv. kolísavých státech (swing states) odeslány desítky milionů korespondenčních lístků lidem, kteří si je nevyžadaly (dříve bylo potřeba se pro korespondeční volbu předem registrovat). Změnu volebních pravidel přitom prosadily soudy, guvernéři a státní tajemníci, což je samo o sobě protizákonné, protože volební zákony na úrovni jednotlivých států mohou podle rozhodnutí Nejvyššího soudu měnit pouze legistativní sbory těchto států a ani covidová krize nemůže být omluvou pro změnu těchto pravidel.

V rozporu s rozhodnutím Nejvyššího soudu však byly započítány hlasy, jež byly sesbírány na základě předvolebních změn. Některé domácnosti obdržely vícero korespondenčních lístků, protože předešlý nájemce se odstěhoval a úřady nemají (a nikdy mít nebudou) přesné adresy všech lidí. Vzhledem k tomu, že nikdy nejde volit 100% lidí, vzniká zde prostor pro podvody, když “někde” kolují miliony nevyužitých volebních lístků. Studie prokázala, že při korespondenčním hlasování se ztratí až 20% lístků! Tento recept na volební manipulace je ještě umocněn prodloužením doby na sčítání lístků, kdy sčítání neprobíhá v den voleb, ale trvá dny či dokonce týdny po volbách. Z volebního dne se stává “volební sezóna”! Jinými slovy: V den voleb se zjistí, kolik hlasů chybí k vítezství té které strany a v dalších dnech se náhodou najde o pár tisíc lístů více než má protistrana.

V tento moment se zamyslete, která strana bude takový volební systém spíše zneužívat? Republikáni, kteří se řídí heslem “právo a pořádek” a zastávají doslovný výklad Ústavy Spojených států, nebo demokraté, jež jsou přesvědčeni o tom, že Amerika a její instituce byly vybudovány na rasizmu a je potřeba stávající systém svrhnout stůj co stůj? Zatímco republikání jsou pro omezené korespondenční hlasování a prokazování totoznosti během voleb (občanským průkazem, řidičákem apod), demokraté toto považují za rasistické, protože to prý omezuje možnost účastnit se voleb zvlástě u lidi z různých menšin, pro něž je prý obtížné si občanský průkaz/řidičák pořidit (na druhou stranu prokázání totožnosti při nákupu alkoholu či léků rasistické není). Chtěli by nejraději všem poslat volební lístky poštou a žádné prokazování totožnosti…

Zpět k volbám: Ve večerních hodinách v den voleb 3.listopadu 2020 vedl s náskokem Donald Trump. Nad ránem 4.listopadu pak ke sčítacím centrům v kolísavých státech (swing states), jež rozhodly o výsledku prezidentských voleb, přijely vozy se statisící “korespondenčních lístků”. Podle svědků z řad pozorovatelů voleb (kteří náhodou zůstali i přes noc) lístky vykazovaly mnohé nesrovnalosti – byly bez ohybu (lístky zaslané poštou musí mít ohyb), kroužek téměř vyhradně u Bidena vypadal na všech stejně, jako z tiskárny apod. Joe Biden takto ve čtyřech kolísavých státech obdržel kolem 100 tis. hlasů v každém státě. Tyto přírůstky hlasů byly téměř výhradně pro Bidena a podle statistik pravděpodobnost takového výsledku činí 0.1%. A právě toto rozhodlo o budoucím prezidentovi USA.

V mnoha sčítacích centrech bylo pozorovatelům znemožněno dělat svoji práci – kontrolovat sčítání hlasů – když nebyli ke sčítacím stolům vpuštěni. V dalším případě průmyslová kamera zachytila, jak ve večeních hodinách vyndali volební pracovníci zpod stolu kufry plné lístků a několik hodin je vkládali do sčítacích strojů a to několikrát za sebou a to poté, co poslali volební pozorovatele domů. Mimmochodem, tato událost časově koresponduje s výše zmíněným extrémním nárůstem hlasů pro Bidena nad ránem 4.listopadu. V dalším případě řidič kamionu vypověděl, že vezl statisíce lístků a později přívěs s lístky prostě zmizel. To jsou pouze některé z mnoha nesrovnalostí během voleb prezidenta USA .

Podle průzkumů veřejného mínění, až cca 30% demokratů a 80% republikánu je toho názoru, že volby byly ukradeny v neprospěch Donalda Trumpa. Většina soudů se nezabývala meritem věci a zamítla žaloby z procedurálních důvodů (některé soudy stále běží), což je dáno tím, že soudci se nechtějí zabývat případy týkající se voleb (anebo se obávají Antidy – ozbrojeného křídla demokratů, novodobých hnědých košil…). To však nic nemění na skutečnosti, že přes tisíc pozorovatelů voleb z řad právníků, státních zaměstnanců, apod . sepsalo přísežná prohlášení o volebních podvodech. Pouze několik soudů se zabývalo důkazy, což vyústilo v povolební audity. A výsledky byly katastrofální – např. se zjistilo, že volební přístroje společnosti Dominion v jednom okrsku vykazovaly 68% chybovost, tzn. že o výsledku voleb nerozhodli voliči, ale obsluha volebních přístrojů, která “správně” posoudila, komu připadne lístek označený strojem jako “chybný” (přípustná míra chybovosti volebních záznamů stanovená Federální volební komisí je 1 z 250 000 hlasovacích lístků (0,0004 %).

Níže naleznete souhrn toho nejdůležitějšího na téma prezidentských voleb v USA, tedy to, co v médiích hlavního proudy nenajdte.

Články a analýzy z médií:

Gateway Pundit: Souhrn všech volebních nesrovnalostí

Plukovník Phil Waldron: Volební systémy společnosti Dominion byly konstruovány, aby se s nimi mohlo manipulovat

Stručně řečeno, tyto systémy společnosti Dominion (pozn: 28 států USA využívá volební systémy Dominion) umožňují oprávněným i neoprávněným uživatelům smazat volební hlasy, přesouvat hlasy, načíst hlasy dopředu, použít k hlasování nevyplněné volební lístky, a to vše v reálném čase a ve velkém počtu. Naši odborníci a jiní akademici věří, že v Pensylvánii mohlo být podvodně upraveno nebo zneužito až 1,2 milionu volebních hlasů. Celý článek.

ČÍSLA: Mrtví, nezletilí a ilegálové dosadili Bidena do prezidentského úřadu

Pokud by se v tzv. kolísavých státech (swing states) odečetly hlasy zemřelých, nezletilých, lidí z jiného státu, ilegálů apod., Donald Trump v těchto státech vyhrál volby a tím pádem by vyhrál v celých Spojených státech. Jeden z příkladů můžete vidět na obrázku níže a také ve videu “Absolute Proof”.

Jeden z příkladů uvedených ve videu “Absolute Proof” níže: Číslo 34.000 (vlevo nahoře) ukazuje, o kolik hlasů vyhrál Joe Biden v Nevadě. V pravém dolním rohu figuruje součet hlasů, které neměly být ve volbách započítány, protože se jednalo o zemřelé, lidi nežijící v Nevadě, ilegální migranty, lidi hlasující dvakrát apod. V tomto případě součet těchto protiprávních hlasů činí 212.508. Pokud by tyto hlasy nebyly v souladu se zákonem započítány, volby by s přehledem vyhrál Donald Trump. Podobně tomu bylo i v dalších kolísavých státech viz video níže.

VIDEO “Absolute Proof”: Donald Trump získal 79 mil. hlasů a Joe Biden 68 mil. hlasů

Odborníci na kybernetickou bezpečnost dokazují, že prezidentské volby v USA ovlivňovala Čína, Irán a další státy, protože volební přístroje byly v rozporu se zákonem během voleb online a docházelo k odesílání dat mezi volebními přístroji v USA a servery v zahraničí. 66% procent útoků pocházelo z Číny.

Každá čára na mapě koresponduje s IP adresou hackera a napadeného počítače během prezidentských voleb v USA. Více ve videu…

VIDEO: Další důkaz, že Čína dosadila Joe Bidena do úřadu prezidenta USA skrze kybernetické útoky

VIDEO: STATISTIKY: Jeo Biden “zvítězil” díky 4 extrémním nárůstům korespondenčních lístků (nad ránem po volbách), téměř všech pro Bidena: Pravděpodobnost 0,1%.

Statistiky prezidentských voleb v USA: Jeo Biden “zvítězil” díky 4 extrémním nárůstům korespondenčních lístků (nad ránem po volbách), téměř všech pro Bidena: Pravděpodobnost 0,1%.

VIDEO: Jak je možné změnit výsledky voleb

Povolební audity v Arizoně, Georgii, Pensylvánii, New Hampshire a Wisconsinu

Zneplatnění volebního výsledku v Maricoba County by znamenalo, že získané hlasy by byly odečteny oběma kandidátům, což by pro Donalda Trumpa znamenalo mínus 995.665 hlasů a pro Josepha Bidena mínus 1.040.774 hlasů. Konečný výsledek, bez hlasů z Maricoba County, by tedy znamenal vítězství Donalda Trumpa o 34.652 hlasů (Biden 631.369 a Trump 666.021 hlasů) a získání samozřejmě i 11 hlasů volitelů. Více zde.

EpochTimes.cz: Čtyřletá kampaň proti Trumpovi a podvody během prezidentských voleb

OBAMAGATE: Za Obamovy vlády spustila v roce 2016 FBI politicky motivované vyšetřování Trumpovy předvolební kampaně (Crossfire Hurricane)…Ve skutečnosti se ale vyšetřování opíralo o později zdiskreditované „Steeleovy spisy“, které vytvořil bývalý agent MI6, Christopher Steele, na objednávku Trumpova soupeře – kampaně Hillary Clintonové a Demokratického národního výboru. Více zde.

Rádio Svobodné Universum: Jefim Fištejn: Každý totalitní režim potřebuje mýtus, kolem kterého buduje patos. V USA je to líčení Trumpa jako zločince

Jefim Fištejn mimo jiné řekl: „To, co probíhá v Americe, je zápas na život a na smrt mezi dvěma společenskými, sociálními filozofiemi. Mezi filozofií svobodného jedince, od něhož je odvozena jakákoli velikost státu, a filozofií státu, od jehož velikosti je odvozena svoboda jedince… Zapomeňte na slova – demokratická si v Americe říká i strana, která usiluje o vytvoření totalitní společnosti. Vice zde.

Petr Štěpánek komentuje výsledky prezidentských voleb v USA

„Jde o bezprecedentní útok na demokracii,“ pravil Joe Biden, nový americký lži-prezident, poté, co demonstranti vtrhli do Kapitolu. Opravdu? Ale vůbec ne! Biden se mýlí…A za druhé, a především, tohle je jen pokračování, prosté řetězení příčin a následků. Bezprecedentní bylo něco úplně jiného. Totiž zfalšované volby amerického prezidenta.” Více v komentáři zde. Petr Štěpánek, spisovatel, politik (Trikolora) a bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR

MUDr.Ivan David pravidelně informuje o průběhu voleb na Facebooku

Na svém facebookovém profilu MUDr.Ivan David, poslanec Evropského parlamentu (SPD), pravidelně informuje o posledním vývoji prezidentských voleb v USA.

Prezident Trump pronesl svůj nejdůležitější projev, který všechna MSM cenzurovala

Prezident Trump zveřejnil svůj projev na téma podvodů a nesrovnalostí během prezidentských voleb v USA. V nastavení si můžete pustit české titulky.

Další projev Donalda Trumpa, který přednesl dne 23. prosince 2020, přináší přehled mnoha různých podvodů během prezidentských voleb. Překlad tohoto projevu naleznete zde.

Prezident Trump na svém Twitteru dále doporučil následující video, které zde můžete shlédnout s českými titulky.

Vyhraje Trump “prohrané” volby?

“…V takovém případě Ústava Spojených států stanoví, že o volbě nového prezidenta USA rozhodne Kongres a to tak, že každý stát získá jeden hlas. Podle tohoto scénáře by vyhrál stávající prezident Trump cca 26:23. Více v komentáři zde.

Trumpův tým právníků: Demokraté provedli masové a koordinované podvody

Advokátka Klára Samková zveřejnila překlad tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde informovali o masových a koordinovaných podvodech demokratů během prezidentských voleb v USA.

Sidney Powellová: Podvodné volební přístroje Dominion a George Soros

Petr Štěpánek na svém facebookovém profilu zveřejnil 2.díl tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde Sidney Powellová vysvětlila, jak je možné pomocí podvodných volebních přístrojů Dominion změnit poměr hlasů.

Gatestone Institute: Byly prezidentské volby v USA ukradeny?

“…Mohou do zařízení vložit flash disk nebo do něj nahrát software, dokonce i po internetu, mohou to udělat dokonce z Německa nebo Venezuely. Mohou vzdáleně přistupovat ke všemu, mohou sledovat hlasy v reálném čase, mohou přesunovat hlasy v reálném čase.” Vice zde.

USA: Oprávněné pochyby

Patrick Basham: Zatímco měl Trump o volební noci pohodlný náskok, přestala řada swing states (kolísavé státy) počítat volební lístky. Ve většině případů byli pozorovatelé z míst, ve kterých sčítání probíhalo, vykázáni. Počítání hlasů všeobecně pokračovalo bez pozorovatelů. Více na serveru Neviditelny pes.

Dinesh D’Souza: Proč Trump není rasista a fašista (a demokraté jsou)

Dinesh D’Souza: Pokusím se nyní uvést do světla několik velmi důležitých záležitostí, které se objevují jak v americké politice, tak na školách. Důvodem, proč neprobíhá o problematických otázkách skutečná diskuse, je, že už od listopadu 2016 se téměř trvale vznášejí ve vzduchu dvě odsuzující karty.  Více na Neviditelny pes.

Trump: Člověk versus hnutí

Tom Klingenstein, předseda výboru Claremont Institute, konzervativního think tanku, vysvětluje, proč mohou mít volby roku 2020 největší dopady od roku 1860 a proč je pro danou chvíli nejvhodnějším kandidátem prezident Trump. Více na Neviditelný pes.

Benjamin Kuras: V USA za týden stihli, co Gottwald za rok

“Vyhozen z Twitteru, Facebooku, YouTube a několika menších serverů, jako TikTok, Snapchat a Pinterest.  S ním i jeho spolupracovníci, jako právníci Rudy Giuliani a Sydney Powellová. A dalších 75 milionů jeho voličů, tedy trumpistů. Náhradní konzervativní server Parler, založený před dvěma roky, aby měli kam emigrovat vyhnanci z Twitteru a Facebooku, byl odpojen svými providery Amazon, Google a Apple.” Více zde.

Benjamin Kuras: Americe raší nový totalitarismus

“Je zřejmé, že v Americe raší nový totalitarismus, který by se mohl podobat čínskému, i když k němu dospěl z opačné strany. V Číně komunismus vytvořil miliardáře, v Americe miliardáři vytvořili jeho. Společné na nich je spojenectví vládnoucí strany, předstírající socialismus, s miliardáři, předstírajícími loajalitu ke straně předstírající socialismus…Cenzura, vyhazovy z práce, mediální dehonestace, nálepkování „vnitrostátní teroristé“, „nepřátelé demokracie“ a podobně. Že to bude režim totalitní, již není pochyb. Už se jen rozhoduje, jak by se mu mělo říkat. On sám si bude dál říkat „liberální demokracie“ a totalitní útoky na občany budou „obranou demokracie“. Více zde.


Dej vědět známým