Prezidenstské volby USA 2020

Dej vědět známým

Na této stránce naleznete souhrn toho nejdůležitějšího na téma prezidentských voleb v USA aneb o tom, co se v médiích hlavního proudu nedozvíte.

Petr Štěpánek komentuje výsledky prezidentských voleb v USA

„Jde o bezprecedentní útok na demokracii,“ pravil Joe Biden, nový americký lži-prezident, poté, co demonstranti vtrhli do Kapitolu. Opravdu? Ale vůbec ne! Biden se mýlí…A za druhé, a především, tohle je jen pokračování, prosté řetězení příčin a následků. Bezprecedentní bylo něco úplně jiného. Totiž zfalšované volby amerického prezidenta.” Více v komentáři na Facebooku Petra Štěpánka, bývalého člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR

Prezident Trump pronesl svůj nejdůležitější projev, který všechna MSM cenzurovala

Prezident Trump zveřejnil svůj projev na téma podvodů a nesrovnalostí během prezidentských voleb v USA. V nastavení si můžete pustit české titulky.

Další projev Donalda Trumpa, který přednesl dne 23. prosince 2020, přináší přehled mnoha různých podvodů během prezidentských voleb. Překlad tohoto projevu naleznete zde.

Prezident Trump na svém Twitteru dále doporučil následující video, které zde můžete shlédnout s českými titulky.

Vyhraje Trump “prohrané” volby?

“…V takovém případě Ústava Spojených států stanoví, že o volbě nového prezidenta USA rozhodne Kongres a to tak, že každý stát získá jeden hlas. Podle tohoto scénáře by vyhrál stávající prezident Trump cca 26:23. Více v komentáři zde.

Trumpův tým právníků: Demokraté provedli masové a koordinované podvody

Advokátka Klára Samková zveřejnila překlad tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde informovali o masových a koordinovaných podvodech demokratů během prezidentských voleb v USA.

Sidney Powellová: Podvodné volební přístroje Dominion a George Soros

Petr Štěpánek na svém facebookovém profilu zveřejnil 2.díl tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde Sidney Powellová vysvětlila, jak je možné pomocí podvodných volebních přístrojů Dominion změnit poměr hlasů.

Soudní forenzní audit serverů Dominion: 85 000-násobek povolené míry chyb

Soudní forenzní audit serverů Dominion v okrese Antrim v Michiganu odkryl, že software Dominion zaznamenal neuvěřitelných 68,05 procenta chyb v záznamech elektronického tabulkového protokolu (pdf). Maximální míra chyb je však pouze 0,0008 procenta (pdf). To je ohromující 85 000-násobek povolené míry chyb.

Gatestone Institute: Byly prezidentské volby v USA ukradeny?

“…Mohou do zařízení vložit flash disk nebo do něj nahrát software, dokonce i po internetu, mohou to udělat dokonce z Německa nebo Venezuely. Mohou vzdáleně přistupovat ke všemu, mohou sledovat hlasy v reálném čase, mohou přesunovat hlasy v reálném čase. Matematicky jsme identifikovali přesný algoritmus, který použili a od začátku jej plánovali použít k úpravě hlasů – v tomto případě, aby měli jistotu, že Biden vyhraje”.  Vice zde.

Epoch Times jako jediné médium v ČR informuje o průběhu prezidentských voleb v USA “z druhé strany”

Na stránkách EpochTimes.cz najdete pravidelný přísun zpráv na téma prezidentských voleb v USA “z druhé strany”, které jinde nenajdete.

USA: Oprávněné pochyby

Patrick Basham: Zatímco měl Trump o volební noci pohodlný náskok, přestala řada swing states (kolísavé státy) počítat volební lístky. Ve většině případů byli pozorovatelé z míst, ve kterých sčítání probíhalo, vykázáni. Počítání hlasů všeobecně pokračovalo bez pozorovatelů. Více na serveru Neviditelny pes.

Dinesh D’Souza: Proč Trump není rasista a fašista (a demokraté jsou)

Dinesh D’Souza: Pokusím se nyní uvést do světla několik velmi důležitých záležitostí, které se objevují jak v americké politice, tak na školách. Důvodem, proč neprobíhá o problematických otázkách skutečná diskuse, je, že už od listopadu 2016 se téměř trvale vznášejí ve vzduchu dvě odsuzující karty.  Více na Neviditelny pes.

Trump: Člověk versus hnutí

Tom Klingenstein, předseda výboru Claremont Institute, konzervativního think tanku, vysvětluje, proč mohou mít volby roku 2020 největší dopady od roku 1860 a proč je pro danou chvíli nejvhodnějším kandidátem prezident Trump. Více na Neviditelný pes.

MUDr.Ivan David pravidelně informuje o průběhu voleb na Facebooku

Na svém facebookovém profilu MUDr.Ivan David pravidelně informuje o posledním vývoji prezidentských voleb v USA.

Petr Štěpánek k cenzuře projevů úřadujícího prezidenta USA

“Česká televize tu není od toho, aby za nás rozhodovala, co smíme a co nesmíme slyšet, která informace se k nám může a která nesmí dostat a které politiky smíme a které nesmíme vidět. Jestliže to dělá, postupuje v naprostém rozporu se zákonem. …Jediným účelem téhle mé poznámky je znovu a opakovaně upozornit na fakt, že zločinní propagandisté z České televize, nikoli nepodobní svým socialistickým předchůdcům, selektují, ba přímo cenzurují informace, které nezapadají do jejich jednostranného pohledu na svět. Zní to strašně a ono to opravdu strašné je: Nesmíme vědět, co říká americký prezident. Ale to už jsme tu kdysi měli. Než takovou veřejnoprávní televizi, to raději žádnou.” Petr Štěpánek, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR


Dej vědět známým