Korespondenční hlasování aneb konec demokracie

Dej vědět známým

Při posledních prezidentských volbách v Rakousku musely být výsledky anulovány a musely proběhnout volby nové. Korespondenční hlasování je další nástroj totalitářů jak ovládnout volby, i když by lidé ve skutečnosti hlasovali proti nim.

Dalším takovým příkladem korespondenčního hlasování byly prezidentské volby v USA v roce 2020, při kterých byly ve státech ovládaných demokraty poprvé v historii odeslány miliony lístků všem voličům, kteří si tyto korespondenční lístky nevyžadaly (dříve bylo potřeba se pro korespondeční volbu předem registrovat). Vzhledem k tomu, že nikdy nejde volit 100% lidí (ale všichni obdrží volební lístky), vzniká zde jednoznačně prostor pro manipulaci s volebními lístky.

A výsledek? Ve večerních hodinách v den voleb 3.listopadu 2020 vedl s náskokem Donald Trump. V noci pak ke sčítacím centrům v kolísavých státech (swing states), které rozhodly o volbách v USA, přijely vozy se statisící “korespondenčních lístků”, které podle svědků z řad pozorovatelů voleb vykazovaly mnohé nesrovnalosti – byly bez ohybu (lístky zaslané poštou musí mít ohyb), kroužek téměř vyhradně u Bidena vypadal na všech stejně, jako z tiskárny.

V mnoha sčítacích centrech bylo pozorovatelům znemožněno dělat svoji práci – kontrolovat sčítání hlasů – když nebyli ke sčítacím stolům vpuštěni. V dalším případě průmyslová kamera zachytila, jak ve večeních hodinách vyndali volební pracovníci zpod stopu kufr plný lístků a několik hodin je vkládali do sčítacích strojů a to několikrát za sebou. To jsou pouze některé z mnoha nesrovnalostí korespondenčního hlasování. Níže naleznete souhrn toho nejdůležitějšího na téma prezidentských voleb v USA aneb to, co v médiích hlavního proudy nenajdte.

Gateway Pundit: Souhrn všech volebních nesrovnalostí

DŮKAZ: Prezidentské volby v USA byly zmanipulovány

Mike Lindell spočítal, že pokud by se v tzv. kolísavých státech (swing states) odečetly hlasy zemřelých, nezletilých, lidí z jiného státu, lidí jež si kvůli volbám přesunuli bydliště (na parkoviště), ilegálů apod., Donald Trump v těchto státech vyhrál volby a tím pádem by vyhrál v celých Spojených státech.

Jeden z příkladů uvedených ve videu níže: Číslo 34.000 (vlevo nahoře) ukazuje, o kolik hlasů vyhrál Joe Biden v Nevadě. V pravém dolním rohu pak vidíte součet hlasů, které neměly být ve volbách započítány, protože šlo o zemřelé, lidi nežijící v Nevadě, ilegální migranty, lidi hlasující dvakrát apod. V tomto případě součet těchto protiprávních hlasů činí 212.508. Pokud by tyto hlasy nebyly v souladu se zákonem započítány, volby by s přehledem vyhrál Donald Trump.

Mike Lindell zveřejnil video (níže), kde odborníci na kybernetickou bezpečnost dokazují, že prezidentské volby v USA ovlivňovala Čína, Irán a další státy, protože volební přístroje byly v rozporu se zákonem během voleb online a docházelo k odesílání dat mezi volebními přístroji v USA a servery v zahraničí. 66% procent útoků pocházelo z Číny.

Žádné soudy se nezabývaly meritem věci, ale zamítly žaloby z procedurálních důvodů (některé soudy stále běží). Soudci v demokraty ovládaných státech zřejmě nemají v oblibě Donalda Trumpa nebo se obávají Antify – ozbrojeného křídla demokratů, jež zabuší na dveře každému, kdo se odchýlí od povoleného vzorce myšlení.

Video, které dokuzuje, že Donald Trump získal 79 mil. hlasů a Joe Biden 68 mil. hlasů

Každá čára na mapě koresponduje s IP adresou hackera a napadeného počítače během prezidentských voleb v USA. Více ve videu…

EpochTimes.cz: Čtyřletá kampaň proti Trumpovi a podvody během prezidentských voleb

OBAMAGATE: Za Obamovy vlády spustila v roce 2016 FBI politicky motivované vyšetřování Trumpovy předvolební kampaně (Crossfire Hurricane)…Ve skutečnosti se ale vyšetřování opíralo o později zdiskreditované „Steeleovy spisy“, které vytvořil bývalý agent MI6, Christopher Steele, na objednávku Trumpova soupeře – kampaně Hillary Clintonové a Demokratického národního výboru. Více zde.

Rádio Svobodné Universum: Jefim Fištejn: Každý totalitní režim potřebuje mýtus, kolem kterého buduje patos. V USA je to líčení Trumpa jako zločince

Jefim Fištejn mimo jiné řekl: „To, co probíhá v Americe, je zápas na život a na smrt mezi dvěma společenskými, sociálními filozofiemi. Mezi filozofií svobodného jedince, od něhož je odvozena jakákoli velikost státu, a filozofií státu, od jehož velikosti je odvozena svoboda jedince… Zapomeňte na slova – demokratická si v Americe říká i strana, která usiluje o vytvoření totalitní společnosti. Vice zde.

Petr Štěpánek komentuje výsledky prezidentských voleb v USA

„Jde o bezprecedentní útok na demokracii,“ pravil Joe Biden, nový americký lži-prezident, poté, co demonstranti vtrhli do Kapitolu. Opravdu? Ale vůbec ne! Biden se mýlí…A za druhé, a především, tohle je jen pokračování, prosté řetězení příčin a následků. Bezprecedentní bylo něco úplně jiného. Totiž zfalšované volby amerického prezidenta.” Více v komentáři zde. Petr Štěpánek, spisovatel, politik (Trikolora) a bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR

MUDr.Ivan David pravidelně informuje o průběhu voleb na Facebooku

Na svém facebookovém profilu MUDr.Ivan David, poslanec Evropského parlamentu (SPD), pravidelně informuje o posledním vývoji prezidentských voleb v USA.

Prezident Trump pronesl svůj nejdůležitější projev, který všechna MSM cenzurovala

Prezident Trump zveřejnil svůj projev na téma podvodů a nesrovnalostí během prezidentských voleb v USA. V nastavení si můžete pustit české titulky.

Další projev Donalda Trumpa, který přednesl dne 23. prosince 2020, přináší přehled mnoha různých podvodů během prezidentských voleb. Překlad tohoto projevu naleznete zde.

Prezident Trump na svém Twitteru dále doporučil následující video, které zde můžete shlédnout s českými titulky.

Vyhraje Trump “prohrané” volby?

“…V takovém případě Ústava Spojených států stanoví, že o volbě nového prezidenta USA rozhodne Kongres a to tak, že každý stát získá jeden hlas. Podle tohoto scénáře by vyhrál stávající prezident Trump cca 26:23. Více v komentáři zde.

Trumpův tým právníků: Demokraté provedli masové a koordinované podvody

Advokátka Klára Samková zveřejnila překlad tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde informovali o masových a koordinovaných podvodech demokratů během prezidentských voleb v USA.

Sidney Powellová: Podvodné volební přístroje Dominion a George Soros

Petr Štěpánek na svém facebookovém profilu zveřejnil 2.díl tiskové konference Trumpova týmu právníků, kde Sidney Powellová vysvětlila, jak je možné pomocí podvodných volebních přístrojů Dominion změnit poměr hlasů.

Gatestone Institute: Byly prezidentské volby v USA ukradeny?

“…Mohou do zařízení vložit flash disk nebo do něj nahrát software, dokonce i po internetu, mohou to udělat dokonce z Německa nebo Venezuely. Mohou vzdáleně přistupovat ke všemu, mohou sledovat hlasy v reálném čase, mohou přesunovat hlasy v reálném čase.” Vice zde.

USA: Oprávněné pochyby

Patrick Basham: Zatímco měl Trump o volební noci pohodlný náskok, přestala řada swing states (kolísavé státy) počítat volební lístky. Ve většině případů byli pozorovatelé z míst, ve kterých sčítání probíhalo, vykázáni. Počítání hlasů všeobecně pokračovalo bez pozorovatelů. Více na serveru Neviditelny pes.

Dinesh D’Souza: Proč Trump není rasista a fašista (a demokraté jsou)

Dinesh D’Souza: Pokusím se nyní uvést do světla několik velmi důležitých záležitostí, které se objevují jak v americké politice, tak na školách. Důvodem, proč neprobíhá o problematických otázkách skutečná diskuse, je, že už od listopadu 2016 se téměř trvale vznášejí ve vzduchu dvě odsuzující karty.  Více na Neviditelny pes.

Trump: Člověk versus hnutí

Tom Klingenstein, předseda výboru Claremont Institute, konzervativního think tanku, vysvětluje, proč mohou mít volby roku 2020 největší dopady od roku 1860 a proč je pro danou chvíli nejvhodnějším kandidátem prezident Trump. Více na Neviditelný pes.

Benjamin Kuras: V USA za týden stihli, co Gottwald za rok

“Vyhozen z Twitteru, Facebooku, YouTube a několika menších serverů, jako TikTok, Snapchat a Pinterest.  S ním i jeho spolupracovníci, jako právníci Rudy Giuliani a Sydney Powellová. A dalších 75 milionů jeho voličů, tedy trumpistů. Náhradní konzervativní server Parler, založený před dvěma roky, aby měli kam emigrovat vyhnanci z Twitteru a Facebooku, byl odpojen svými providery Amazon, Google a Apple.” Více zde.

Benjamin Kuras: Americe raší nový totalitarismus

“Je zřejmé, že v Americe raší nový totalitarismus, který by se mohl podobat čínskému, i když k němu dospěl z opačné strany. V Číně komunismus vytvořil miliardáře, v Americe miliardáři vytvořili jeho. Společné na nich je spojenectví vládnoucí strany, předstírající socialismus, s miliardáři, předstírajícími loajalitu ke straně předstírající socialismus…Cenzura, vyhazovy z práce, mediální dehonestace, nálepkování „vnitrostátní teroristé“, „nepřátelé demokracie“ a podobně. Že to bude režim totalitní, již není pochyb. Už se jen rozhoduje, jak by se mu mělo říkat. On sám si bude dál říkat „liberální demokracie“ a totalitní útoky na občany budou „obranou demokracie“. Více zde.


Dej vědět známým